Distances līgums


Mājas lapā www.tuduu.store piedāvāto preču pārdevējs SIA "Sirdsskola" reģistrācijas Nr. 40103314092, juridiskā adrese Ģertrūdes iela 60-8, Rīga, LV-1011 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas Pircējam pārdot un piegādāt preci atbilstoši veiktajam pasūtījumam interneta veikalā.

1.   Preces apraksts

1.1. Pie katras preces šajā Interneta veikalā ir sniegts detalizēts preces apraksts un lietošanas pamācība.

1.2. Produktu krāsas dzīvē var nedaudz atšķirties no Internetā redzamajām.

1.3. Preces cena katram produktam ir norādīta atsevišķi.

2. Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

2.1. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu.

2.2. Veicot pasūtījumu, Pircējs pasūtījumā norādītajā e-pastā saņem rēķinu ar uzņēmuma rekvizītiem un darījuma detaļām.

2.3. Rēķins ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

2.4. Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu, izmantojot bankas pārskaitījumu.

2.5. Komisijas maksu, kas saistīta ar pārskaitījuma veikšanu, sedz Pircējs.

2.6. Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar visu informāciju, kas saistīta ar konkrēto preci un kas sniegta preces aprakstā.

2.7. Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 2 darba dienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci.

2.8. Gadījumā, ja prece nav pieejama vai tās izsūtīšanai ir radušās problēmas, Pārdevējs par to informē Pircēju 1 darba dienas laikā.

2.9. Piegāde iespējama tikai Latvijā. 

Iespējamie piegādes veidi un maksa:

Latvijas Pasts – 2 EUR;

Omniva pakomāts – 3 EUR.

Sūtīšanas izdevumi lielākam preču pasūtījumam jānoskaidro pie Pārdevēja, izmantojot norādītos kontaktus. Lielāka preču pasūtījuma gadījumā Pārdevējam ir tiesības celt sūtīšanas izmaksas, iepriekš par to informējot Pircēju.

3. Atteikuma tiesības

3.1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

3.2. Pircējam ir tiesības atteikties no preces, ja prece nav lietota, ja prece atrodas oriģinālajā iepakojumā un iepakojuma uzlīmes nav atplēstas/noņemtas, ja prece ir pilnā komplektācijā, ja prece nav saplēsta, saburzīta, sabojāta.

3.3. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

3.4. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

3.5. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītā prece ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

3.6. Gadījumā, ja tiek konstatēts preces ražojuma brāķis, visus izdevumus, kas saistīti ar preces apmaiņu vai atgriešanu, sedz Pārdevējs.

4. Datu apstrāde un privātuma politika

4.1. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

4.2. Pārdevējs apņemas nenodot trešajām personām Pircēja privāto informāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, e-pasta adresi u.c.), izņemot gadījumus, ja to pieprasītu tiesībsargājošās iestādes. 

4.3. Pārdevēja grāmatvedību nodrošina ārpakalpojuma grāmatvedis, kuram ir pieeja Pircēja sniegtajiem datiem, lai nodrošinātu pareizu grāmatvedības uzskaiti Pārdevējam.

4.4. Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā, Pārdevēja datorā un E-pasta adresē.

4.5. Pircēja datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi.

4.6. Ar detalizētu informāciju par personu datu apstrādi Pircējs var iepazīties šeit.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.